Hakkımızda

Hayata renk katacak en iyi kaliteye sahip  Yüzlerce birbirinden farklı kategoride ürünleri, en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmayı ilke edinen alışveriş merkeziniz Parfumcu.com’a hoş geldiniz.

Parfumcu.com Giyim, çanta, ayakkabı, aksesuar,Parfüm,kozmetik,kişisel bakım,elektronik ve günlük hayatınızda ihtiyaç duyacağınız birçok ürünü en uygun fiyata  bulabileceğiniz bir online Alışveriş merkezidir.


İade seçeneği ile %100 güvenli alışveriş ortamı sunan Parfumcu.com’da üye olma zorunluluğu olmadan tüm ürünlere göz atabilirsiniz , üye olarak trend ürünleri ve en güncel kampanyaları Parfumcu.com’dan yakından takip edebilirsiniz.


Müşteri odaklı bir yaklaşım ve işini gerçekten severek yapan genç,dinamik Parfumcu.com Uzman ekibimiz ile siz değerli ziyaretçilerimize 7/24 en iyi hizmeti 

Vermek ve Parfumcu.com uzman ekibi olarak kendi alanımızda gelişebilmek için her geçen gün çaba harcamaktayız.


Parfumcu.com olarak Bu noktada sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm gayret ve imkânlarını sonuna kadar kullanıp yurtiçi ve yurtdışı tüm kategorilerindeki ürün gruplarını tedarik edip bu ürünleri siz değerli ziyaretçilerimiz ile buluşturmaktayız 


Hızlı Teslimat

Parfumcu.com ekibi olarak vermiş olduğunuz siparişlerinize en hızlı şekilde sahip olabilmeniz bizim önceliğimiz. Siparişleriniz 24 saat içinde kargoya verilir ve en fazla 72 saat içinde size ulaşır.


En Uygun Fiyat Avantajı

Üreticilerle yapılan özel anlaşmalar sayesinde Parfumcu.com, tüketicilerine “En Uygun Fiyat Avantajı” sunar.